Bestuur Sportvisserij Zuidwest Nederland



Dagelijks bestuur



Eric Marteijn

Voorzitter
E-mail: eric@sportvisserijzwn.nl

Ben Biondina

Secretaris
E-mail: ben@sportvisserijzwn.nl

Wil van Gils

Penningmeester
E-mail: wil@sportvisserijzwn.nl

Algemeen bestuur


Cees van Berlo

Voorzitter Wedstrijdcommissie
E-mail: cees@sportvisserijzwn.nl

Remco Schreuders

Voorzitter commissie Viswaterbeheer
E-mail: remco@sportvisserijzwn.nl 

Henk Embregts

Voorzitter commissie Visserij, Controle en Handhaving
E-mail: henk@sportvisserijzwn.nl

Willem Thoen

Voorzitter Jeugdcommissie
E-mail: wimthoen@sportvisserijzwn.nl

Rien Luijks

E-mail: rien@sportvisserijzwn.nl