Oud-bestuurder Rien Luijks overleden

0 1026
05 jan

Met verdriet en verslagenheid hebben het bestuur en de medewerkers van Sportvisserij Zuidwest Nederland kennisgenomen van het overlijden van Rien Luijks, oud-bestuurder van onze federatie, op 4 januari 2021.

Nog maar kort geleden, op de laatste ALV van Sportvisserij Zuidwest Nederland in september 2020, heeft Rien nog afscheid van ons genomen omdat zijn gezondheid hem naar zijn zin teveel in de steek liet om bestuurlijk bij te kunnen dragen zoals hij dat wilde. Hij zou zich wijden aan herstel van zijn gezondheid om, samen met Els, van hun nieuwe woning en woonomgeving te genieten . Helaas heeft dat maar kort zo mogen zijn. 
 
Sportvisserij Zuidwest Nederland is Rien veel dank en waardering verschuldigd. Vanaf 2003 maakte Rien deel uit van onze Jeugdcommissie en was hij betrokken bij het organiseren van vislessen en tal van federatieve jeugdevenementen, zoals Kijk- en Doedagen voor jeugd. Vanaf 2006 nam hij zitting in ons bestuur als portefeuillehouder Jeugd. Na de overdracht van deze portefeuille heeft Rien in 2015 de bestuurlijke verantwoordelijkheid genomen voor het ontwikkelen, beheren en onderhouden van ongeveer 700 sportvisserijvoorzieningen in ons werkgebied, waaronder de grotere Droomfondsprojecten in en bij het Haringvliet en het Hollands Diep, de trailerhelling bij de Galathese haven en vissteigers in de kreken rondom Kruisland. In de regio West-Brabant genoot Rien aanzien om zijn trekkende en duwende rol om zaken voor elkaar te krijgen. Ook als voorzitter van hengelsportvereniging De Kruisweel droeg hij daar zeer actief aan bij. In 2018 trad Rien toe tot het Dagelijks Bestuur van onze federatie in de functie van penningmeester a.i. Rien heeft ook vanuit die bestuursfunctie de sportvisserij actief en positief uitgedragen, en mede helpen versterken. Met veel inspiratie gaf hij leiding aan onze werk- en vrijwilligersorganisatie. 

Met het overlijden van Rien verliest de sportvisserij in het zuidwesten van Nederland een gedreven en kundig bestuurder, een ambassadeur van de sportvisserij en bovenal een fijn mens. 

Wij gedenken Rien Luijks in dankbaarheid en wensen Els, zijn kinderen, verdere familie en dierbaren en ook hengelsportvereniging De Kruisweel heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. 
 
Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Sportvisserij Zuidwest Nederland

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.