Vrijwilligersavond Sportvisserij Zuidwest Nederland

0 2303
28 okt

Traditiegetrouw vond afgelopen vrijdag 25 oktober onze jaarlijkse vrijwilligersavond plaats. Deze avond wordt jaarlijks georganiseerd voor onze vrijwilligers en hun partners als dank voor alle gedane inspanningen voor Sportvisserij Zuidwest Nederland. De benaming is dit jaar misleidend te noemen, want de Vrijwilligersavond startte deze keer al om half vier 's middags.

Dat onze vrijwilligers er zin in hadden, bleek al uit het feit dat velen van hen ruim voor deze tijd arriveerden. Daarom werd besloten de forellenvisvijvers van De Biestste Oevers al iets eerder te openen, zodat er al gestart kon worden met vissen. Ondanks de slechte weersvoorspellingen bleef het zo goed als droog. Ook de temperatuur was gunstig te noemen voor deze tijd van het jaar. 

Het idee achter de organisatie van deze vrijwilligersavond was het gezamenlijk uitoefenen van datgene waarvoor onze vrijwilligers zich telkens belangenloos inzetten: vissen!
Sommige vrijwilligers hadden om deze reden hun partner een keer thuisgelaten, terwijl andere vrijwilligers juist samen met hun vrouw een hengeltje uitgooiden. Helaas moesten we concluderen dat de visvangsten tegenvielen, zelfs na een royale visuitzetting. Over de reden hiervoor kunnen we alleen maar speculeren; kenners weten dat dit van zeer veel factoren afhangt.

Na het vissen was er een goed verzorgde barbecue die werd geopend door voorzitter Nol Sweep. Hij sprak daarbij zijn dank uit richting de vrijwilligers voor hun inzet van het afgelopen jaar.

Mede door het enthousiasme van onze vrijwilligers kunnen we terug kijken op een hele gezellige en sportieve dag. Voor een impressie hiervan verwijzen we je naar het foto-album.

 

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.