Oesters proeven op jaarlijkse vrijwilligersavond

0 2034
27 okt

Vrijdag 23 oktober was het weer tijd voor de jaarlijkse vrijwilligersavond van Sportvisserij Zuidwest Nederland. Deze avond is bedoeld om onze vrijwilligers en hun partners te bedanken voor al hun gedane inspanningen voor Sportvisserij Zuidwest Nederland.

Om 17.00u werden zo’n 130 vrijwilligers en partners verwacht op de haven in Yerseke bij rondvaartboot Deninck. Vanaf daar vertrokken we met bussen richting de Oesterputten in Yerseke alwaar men een interessante rondleiding kreeg over de kweek van oesters en mosselen.

Hierna was er gelegenheid om te proeven van de oesters. Om 19.30u waren we weer terug op de rondvaartboot en werd er een rondje langs de schelpdierpercelen op de Oosterschelde gevaren. Tijdens deze rondvaart sprak voorzitter Eric Marteijn een woord van dank uit richting de vrijwilligers en hun partners voor hun inzet van het afgelopen jaar.

Mede door het enthousiasme van onze vrijwilligers kunnen we weer terug kijken op een hele gezellige en interessante avond. Voor een impressie hiervan verwijzen we je naar het fotoalbum.
Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.