Jeugdwedstrijden en uitslagen

In 2018 organiseert Sportvisserij Zuidwest Nederland samen met een aantal aangesloten hengelsportverenigingen weer een federatief kampioenschap voor jeugd. Mocht jouw vereniging ook graag een keer samen met ons een federatieve wedstrijd willen organiseren, neem dan even contact met ons op.

Er zijn nog een aantal plaatsen vrij dus wil je meedoen, schrijf je dan snel in!
Klik hier om naar de webwinkel te gaan en je in te schrijven.

Programma 2018, vaste hengel

Uitslag Wedstrijd Organiserende hsv Viswater PlaatsDatum  TijdInschrijving
Klik hier 1e voorronde 't Bliekske, Geduld Vangt Vis, Kruisweel
 Blankershove
 Oud-Gastel
 2 juni 10.30-13.00 GESLOTEN
Klik hier 2e voorrondeONI Terneuzen
 Ons Putje
 Terneuzen 16 juni 11.00-13.30 GESLOTEN
Klik hier 3e voorrondeGroot-Woudrichem
 Grachten Woudrichem
 Woudrichem 30 juni 11.00-13.30 GESLOTEN
 4e voorrondeLeidse hengelaarsbond
 Korte Vliet
 Leiden 1 september 10.30-13.00 nog mogelijk
 Finale't Wachtertje
 Zuidelijke Binnengracht
 Klundert 6 oktober 10.30-13.00 nog mogelijk

Programma 2018, vrije hengel

 Uitslag Wedstrijd Organiserende hsv Viswater Plaats Datum Tijd Inschrijving
 Vrije hengelGroot-Ammers Grote Achterwaterschap Groot Ammers 23 juni 9.30-12.30 GESLOTEN


Klik hier voor de digitale poster van het Federatief Kampioenschap Jeugd 2018, vaste hengel.
Klik hier voor het reglement 2018, vaste hengel.
Klik hier voor de richtlijnen 2018, 4e voorronde, vaste hengel.
Klik hier voor de richtlijnen 2018, FINALE in Klundert, vaste hengel.

Klik hier voor de digitale poster van het Federatief Kampioenschap Jeugd 2018, vrije hengel.
Klik hier voor het reglement 2018, vrije hengel.


Programma 2017

 UitslagWedstrijd Organiserende hsv Viswater Plaats Datum Tijd
Klik hierVoorrondeDe RuischvoornVijvers Station-WestTilburg13 mei10.30-13.00
Klik hierVoorronde't Bliekske, Geduld Vangt Vis, KruisweelBlankershove Oud Gastel20 mei 10.30-13.00 
Klik hierVoorrondeVisserslustDe DongesGravenmoer27 mei10.30-13.00 
Klik hierVoorrondeONI-TerneuzenOns PutjeTerneuzen10 juni10.00-12.30
klik hierVoorronde't WachtertjeZuidelijke BinnengrachtKlundert17 juni10.00-12.30
Klik hierVoorronde Groot-WoudrichemGrachten WoudrichemWoudrichem8 juli 11.00-13.30
Klik hierFinaleSportvisserijbelangen DelflandVlaardingervaartVlaardingen7 okt.11.00-13.30


Programma 2016

 Uitslag  WedstrijdOrganiserende hsv Viswater Plaats Datum Tijd 
Klik hier VoorrondeHSV 't Bliekske/ Geduld Vangt Vis/ KruisweelBlankershove/MenkenvijverOud Gastel 23 april 10.30u-13.00u 
Klik hier VoorrondeHSV VisserslustDe Donge 's Gravenmoer 21 mei 10.30u-13.00u 
AfgelastVoorrondeSportvisserijbelangen DelflandVlaardingervaart Vlaardingen 28 mei 10.00u-12.30u
Klik hier VoorrondeKEHV De RuischvoornVijvers station West Tilburg Tilburg 4 juni 11.00u-13.30u 
Klik hier VoorrondeHSV ONI-TerneuzenOns putje Terneuzen 11 juni 10.00u-12.30u 
Klik hier VoorrondeHSV 't WachtertjeZuidelijke Binnengracht Klundert 18 juni 10.00u-12.30u 
Klik hier FinaleSportvisserijbelangen DelflandVlaardingervaart Vlaardingen 1 oktober 10.00u-12.30u 


Programma 2015

 UitslagWedstrijd Organiseren hsv Viswater Plaats Datum 
 -Voorronde HSV Groot - AmmersAmmerse Boezem Groot - Ammers 18 april 2015 
Klik hierVoorronde HSV Geduld Vangt VisDe Zandwiel Hoeven 9 mei 2015 
Klik hierVoorronde HSV Visserslust De Donge 's Gravenmoer 16 mei 2015 
Klik hierVoorronde KEHV De RuischvoornQuirijnstokparkTilburg 30 mei 2015 
Klik hierVoorronde KHSV 't Wachtertje Zuidelijke binnengracht Klundert 20 juni 2015 
Klik hierVoorronde HSV ONI-TerneuzenZandkreek/ Ons putje Terneuzen 20 juni 2015 
Klik hierFinale KEHV De RuischvoornQuirijnstokparkTilburg 26 september 2015 

Uitslagen 2014

Uitslag Wedstrijd Organiserende hsv Viswater Plaats Datum
- Voorronde HSV Groot - Ammers Ammerse Boezem Groot - Ammers 12 april
Uitslag Voorronde HSV 't Wachtertje Zuidelijke binnengracht Klundert 19 april
Uitslag Voorronde KEHV De Ruischvoorn Quirijnstokpark Tilburg 10 mei
- Voorronde HV De Voorn Vijvers Rembrandtlaan Sliedrecht 10 mei
Uitslag Voorronde KE Vissersvereniging Visserslust De Donge 's Gravenmoer 17 mei
Uitslag Voorronde KHV "Geduld Vangt Vis" De Zandwiel Hoeven 24 mei
Uitslag Voorronde HSV E.G.H.V. Westvest Goes 14 juni
Uitslag Finale HSV 't Wachtertje Zuidelijke binnengracht Klundert 13 september

Uitslagen 2013 
Uitslag Wedstrijd Organiserende hsv Viswater Plaats Datum

Klik hier

Voorronde HSV Visserslust De Donge s Gravenmoer 11 mei 2013
Klik hier Voorronde HV de Voorn Vijvers Rembrandtlaan Sliedrecht 11 mei 2013
Klik hier Voorronde HSV het Alvertje de Bosselaar Zevenbergen 25 mei 2013
Klik hier Voorronde HSV de Ruischvoorn Quirijnstokpark Tilburg 25 mei 2013
Klik hier Voorronde HSV E.G.H.V. Hertenkamp t.h.v. Boszicht Goes 15 juni 2013
Klik hier Finale HSV 't Wachtertje Zuidelijke binnengracht Klundert 5 oktober 2013

Uitslagen 2012

Uitslag Wedstrijd Organiserende hsv Viswater Plaats Datum
Klik hier Voorronde HV de Voorn Vijvers Rembrandtlaan Sliedrecht 12 mei 2012
Klik hier Voorronde HSV Visserslust De Donge 's Gravenmoer 12 mei 2012
Klik hier Voorronde HSV Het Alvertje Bosselaar Zevenbergen 26 mei 2012
Klik hier Voorronde E.G.H.V. Appelstraat Goes 9 juni 2012
Klik hier Finale HSV de Ruischvoorn Quirijnstokpark Tilburg 1 september 2012

Uitslagen 2011 
Wedstrijd Viswater Plaats Datum
Finale federatief kampioenschap De Bosselaar Zevenbergen 3 september 2011
Voorronde federatief kampioenschap De Ammerse Boezem Groot - Ammers 4 juni 2011
Voorronde federatief kampioenschap De Donge 's Gravenmoer 28 mei 2011
Voorronde federatief kampioenschap Stadswater Zevenbergen 21 mei 2011