Dagelijks bestuur Sportvisserij Zuidwest Nederland



Eric Marteijn

Voorzitter
E-mail: eric@sportvisserijzwn.nl
 .

Wil van Gils

Secretaris
E-mail: wil@sportvisserijzwn.nl
 .

Rien Luijks

Interim penningmeester
E-mail: rien@sportvisserijzwn.nl
 .

Algemeen bestuur Sportvisserij Zuidwest Nederland


Cees van Berlo

Voorzitter Wedstrijdcommissie
E-mail: cees@sportvisserijzwn.nl

Remco Schreuders

Voorzitter commissie Viswaterbeheer
E-mail: remco@sportvisserijzwn.nl 

Henk Embregts

Voorzitter commissie Visserij, Controle en Handhaving
E-mail: henk@sportvisserijzwn.nl

Willem Thoen

Voorzitter Jeugdcommissie
E-mail: wimthoen@sportvisserijzwn.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.