Dagelijks bestuur Sportvisserij Zuidwest Nederland

.

Paul van Keulen


Voorzitter
E-mail: paul@sportvisserijzwn.nl

Wil van Gils

Secretaris
E-mail: wil@sportvisserijzwn.nl
 .


Frits in 't Groen

Penningmeester
E-mail: frits@sportvisserijzwn.nl
.

Algemeen bestuur Sportvisserij Zuidwest Nederland

Henk Embregts

Voorzitter commissie Visserij, Controle en Handhaving
E-mail: henk@sportvisserijzwn.nl


Ben van den Bos

Voorzitter Jeugdcommissie
E-mail: ben.bos@sportvisserijzwn.nl



Ad van Hees

Algemeen bestuurslid
E-mail: ad@sportvisserijzwn.nl


Eric Verhiest

Voorzitter Werkgroep Karpervissen
Voorzitter Wedstrijdcommissie
E-mail: eric.verhiest@sportvisserijzwn.nl


Marcel Brevé

Voorzitter commissie Zout
E-mail: marcel@sportvisserijzwn.nl


Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.